Meie hoiud

IMG_3007

Heki tee hoid

Heki tee 6-25, Haabneeme, Viimsi vald

Heki tee hoid asub otse Viimsi südames, kuhu on hea ligipääs nii jala, kui ka autoga. Hoid asub liftiga sõites kortermaja viiendal korrusel, seega toad on seal alati soojad. Korter on 82m2 suur, ning mängu- ja magamistuba on uksega eraldatud. Heki rühma ametlik mänguväljak asub heki tee 6 maja taga, mida võivad kasutada ka teised, mitte hoius käivad lapsed.

Hoid sobib ideaalselt perele, kes elab Viimsi keskuses, ning hindab lastehoiu lähedust kodule.

Astri_hoid

Astri tee hoid

Astri tee 2/2, Viimsi vald

Astri tee hoid asub Viimsi vallamaja vahetus läheduses. Meie maja on tupiktänava viimane maja, seega lastel on turvaline ja müravaba kasvukeskkond. Astri hoiul on enda suur aed, kus lapsed saavad suvel süüa peenrast otse maasikaid ja puupealt noppida kirsse ja õunu.

Astri rühma hoid sobib perele, kes hindab lapse kooskasvamist loodusega, ning julgustab lapse avastamislusti.

´´ Väikese Hipi lastehoid on väga soe ja sõbralik koht. Õpetajad on hoolsad ning oskavad hinnata iga lapse eripärasid. Lapsevanemale antakse detailset tagasisidet lapse päeva kohta, mis on minu jaoks olnud väga oluline. Väikesed rühmad ja oskuslikud õpetajad on taganud lapse sujuva sisseelamise hoidu. Olen väga tänulik, et mu poiss on saanud siin oma haridusteed alustada. ´´
Heidi O.
3a. poja ema

lisan lapse järjekorda

Nupule klõpsates suunatakse Teid Viimsi valla iseteeninduskeskkonda Arno.ee