Meie kodukord lastehoius

1. Palume märkida enda väikese inimese riided ära nii, et need oleks meile äratuntavad ning ei läheks teiste riietega segamini.

2. Kui Teie mudilase elus on muudatusi, arenguhüppeid jms, siis palun rääkige sellest meiega. Siis teame ka omaltpoolt nii teid kui ka teie väikest inimest  toetada.

3. Väikese Hipi lastehoiu päevahoid on avatud 8.00-18.00. Valverühm algab 18.00 ja lõppeb hommikul kell 8.00.

4. Palun jälgige, et teie mudilasel ei oleks liiga pikad tööpäevad. Kui väike inimene tuleb hommikul 8.00 ning lahkub 18.00 siis teeb see tema tööpäevaks 11,5h. Pikad tööpäevad on aga väsitavad ning tekitavad väikesele inimesele stressi, mis omakorda mõjub tema immuunsusüsteemile. Kui immuunsussüsteem on nõrk haigestub mudilane tavapärasest tihedamini. Kui näete, et mudilane on väsinud, siis üllatage teda aeg-ajalt sellga, et tulete tavapärasest varem talle järele või teete puhkepäeva.

5. Kui teie laps on silmnähtavalt haige, ning tunneb ennast kehvasti siis palume sellele tähelepanu pöörata ning jätta ta koju puhkama. Haige laps vajab rahu ja vaikust, vanema turvalist hoolt ning energia taastamist. Kahjuks õpetajad ei saa teiste laste kõrvalt sellist tähelepanu ning vanema asendust teie lapsele pakkuda.

Hoidu võib tuua kergelt nohuse-köhase lapse, kes tunneb ennast hästi ja saab teistega koos päevatoimetustes kaasa lüüa.

Kindlad märgid lapsega kojujäämiseks on:

1. Mudilase silmnähtavalt halb enesetunne.
2. Tugev köha, mis võib magades häirida ka teiste laste und
3. Kõrgem palavik (alates 37,8')
4. Kõhulahtisus/oksendamine
5. Põletik
6. Palun järgige meie päevakava ja tooge mudilane hoidu nii, et see tema, ning ka teiste päevarutiini ei segaks.


Kõik õigused reserveeritud © 20186 | Hoid.ee | Veebilehe valmistas veebilooja.ee